Festiwal Piosenki Europejskiej

Chojno, 16.02.2017 r.

Szanowni Państwo

W czwartek 11 maja 2017 r. o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej w Chojnie odbędzie się Festiwal Piosenki Europejskiej.

Zapraszamy gorąco uczniów Państwa szkoły do udziału w Festiwalu. Każdy uczestnik wykonuje jedną piosenkę w języku obcym. W przypadku dużego zainteresowania wśród uczniów, prosimy o przeprowadzenie eliminacji w szkole i zgłoszenie maksymalnie trzech uczestników w każdej kategorii.

Uprzejmie prosimy o przesłanie kart zgłoszenia w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Szkoła Podstawowa w Chojnie, 63-921 Chojno do 27 kwietnia 2017r.

W imieniu organizatorów – Szkoły Podstawowej w Chojnie i Ośrodka Kultury i Rekreacji – serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu.

Anna Ungeheuer, Danuta Pietruszka-Orozco

Regulamin Festiwalu Piosenki Europejskiej

1. Festiwal organizowany jest w dwóch kategoriach:

- klasy I – III

- klasy IV – VI

2. Kandydat wykonuje jedną piosenkę w wersji oryginalnej.

3. Utwory prezentowane są:

- z akompaniamentem własnym

- z podkładem karaoke

4. W konkursie mogą brać udział soliści oraz zespoły.

5. Jury oceniać będzie:

- walory głosowe

- poprawność językowa

- dykcję

- interpretację utworu

- dobór repertuaru

- zdolności sceniczne

6. Zdobycie określonego miejsca w Festiwalu honorowane jest jedną nagrodą rzeczową bez względu na to, czy wykonawcą jest solista, czy zespół.

Dokumenty do pobrania:

Pismo przewodnie_festiwal - pobierz

Regulamin festiwalu - pobierz

Karta zgłoszeniowa - pobierz

Plakat - pobierz

• W tym roku zebrano 2053 kg kasztanów i żołędzi na dokarmianie zwierząt leśnych.

Przerwy międzylekcyjne w naszej szkole są w godzinach: 9.10 - 9.20, 10.05 - 10.20, 11.05 - 11.15, 12.00 - 12.10, 12.55 - 13.05, 13.50 - 14.00