Drukuj
Kategoria: Sport
Odsłony: 2029

 5 marca uczniowie naszej szkoły udali się do Lubina na mecz siatkówki.

Uczniowie i ich opiekunowie wybrali się, by obserwować zmagania Plus Ligi – mecz odbył się pomiędzy drużynami Cuprum Lubin a Lotosem Trefl Gdańsk.

Wyjazd był zorganizowany w ramach programu „Trzymaj formę”, realizowanego w naszej szkole, którego jednym z celów jest między innymi uczestnictwo w masowych imprezach sportowych oraz zasady kulturalnego kibicowania.

Pierwszym punktem programu była wizyta w centrum handlowym – galerii Cuprum Arena w Lubinie, gdzie uczniowie po tradycyjnym posiłku w Mc Donalds zwiedzili wystawę figur stalowych. Następnie wszyscy udali się do Hali Widowiskowej Regionalnego Centrum Sportowego na mecz. Nic nie odda atmosfery prawdziwego meczu siatkówki rozgrywanego na najwyższym poziomie, jak aktywny udział w spotkaniu w roli kibica.

Po wygranej przez gospodarzy dzieci miały możliwość spotkania z bohaterami meczu oraz otrzymania autografów i zrobienia sobie zdjęcia z nimi. Bardzo późną porą, ale w wyśmienitych nastrojach wracaliśmy do domu, a nasz autobus był przepełniony śpiewem i euforią z wyjazdu.

Organizatorami wyjazdu byli p. Piotr Wolski i p. Jacek Lewandowski.