Drukuj
Kategoria: Z życia szkoły
Odsłony: 318

Szkoła Podstawowa w Chojnie bierze udział w konkursie SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020.

 

Proszę uczniów i pracowników szkoły, by poszukali w domu, zapytali znajomych, sąsiadów, rodziny... i zebrali jak najwięcej używanych telefonów komórkowych.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XV edycji Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej pod hasłem: Sprzątanie Świata 2020

SZCZEGÓŁY KONKURSU:

Termin zbiórlki do 13 listopada 2020 r.

Co zbieramy? UŻYWANE TELEFONY KOMÓRKOWE BEZ BATERII.

JAKIE SĄ NAGRODY?

Wszystkie szkoły otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 kg = 5 zł.

Cyfrowe aparaty fotograficzne w ilości co najmniej 10 sztuk.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną o wartości do 2.000 zł, do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu* (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) lub w kuponach Sodexo do wyboru przez szkoły.

W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę, każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie (a, b) liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

WYNIK NASZEJ SZKOŁY: 3,23 kg

Telefony wysłane i czekamy na wynik konkursu.

Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłączyliśmy się, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.