Drukuj
Kategoria: Uczniowie
Odsłony: 7118

Klasa 4 

Wychowawca I - III - Iwona Kuśnierek

Wychowawca IV- VIII - Agnieszka Kowal

Andrzejak Iwona, Boryczka Lena Ewa, Dolata Wiktoria, Jamroży Anna, Kroma Szymon, Krzyżoszczak Joanna, Maćkowiak Marcelina, Mierzejek Filip, Pedryc Aleksandra, Popielas Zuzanna, Pospiech Adrian, Robakowski Adam, Robakowski Mikołaj, Stasiak Wojciech, Szumny Paweł Karol, Szymański Antoni, Tomczak Antoni, Turbański Szymon, Wawrzyniak Tymoteusz, Zmuda Marta

Klasa 5

Wychowawca I - III - Danuta Smektała

Wychowawca IV- VIII - Kinga Zmuda

Stanisław Giżewski, Mikołaj Jóźwik, Adam Karkosz, Stanisław Karkosz, Stanisław Kukla, Witold Liszka, Klaudia Malcherek, Milena Marzęcka, Eryk Mączyński, Krystian Niedźwiedź, Tomasz Niedźwiedź, Kornelia Snella, Franciszek Sobota, Patryk Stefaniak, Maja Świerzewska, Maja Walczak, Oliwia Warchalewska, Franciszek Wojtyczka, Lidia Wybierała, Daniel Zygmunt

Klasa 6

Wychowawca I - III - Dorota Rapior

Wychowawca IV- VIII -  Piotr Wolski

Dąbrowicz Wojciech, Hankiewicz Zofia, Jamroży Jarosław, Krzyżosiak Liliana, Majewski Gabriel, Ostaszewski Michał, Samol Martyna, Sobieraj Eryk, Spychała Dawid, Szymański Wojciech, Wojtyś Gabriel, Zygmanowska Roksana

Klasa 7

Wychowawca I - III - Iwona Kuśnierek

Wychowawca IV- VIII - Ewa Świerzewska

Bartkowiak Hanna, Bartkowiak Julia, Bugajewska Magdalena, Czepik Jakub, Duda Wiktor, Gierdal Klementyna, Giżewski Wojciech, Jarus Oliwia, Kapała Maciej, Kapała Magdalena, Kroma Kamil, Lewandowska Marika, Liszka Natalia, Ławniczak Wiktor, Maćkowiak Hubert, Małecka Julia, Stachowski Jacek, Turbańska Magdalena, Tyczyński Szymon, Węcłaś Michał, Wojciechowski Błażej

Klasa 8 a

Wychowawca I - III - Aleksandra Kuśnierek, Anna Pawlak-Tyca

Wychowawca IV- VIII - Anna Pawlak-Tyca

Broda Bartosz, Czepik Aleksandra, Danek Sandra, Frąckowiak Oliwier, Jarczewska Klaudia, Karkosz Oliwia, Kląskała Andrzej, Kowalczyk Szymon, Krawczyk Natan, Ławińska Anna, Łukowiak Michalina, Łukowiak Zofia, Maciejak Bartosz, Niedźwiedź Mikołaj, Plewa Remigiusz, Sikorska Maria, Sobota Karolina, Stachowski Miłosz, Stanisławski Grzegorz, Wróblewska Jowita, Wróblewska Melania, Zygmanowska Amelia, Żyto Nikola

Klasa 8 b

Wychowawca I - III - Danuta Smektała

Wychowawca IV- VIII - Monika Rybacka-Grześkowiak

Andrzejak Klaudia, Andrzejewska Sandra, Brudz Irma, Celka Wiktoria, Dąbrowicz Amelia, Kapała Michał, Kukla Jan, Kusz Błażej, Kusz Julia, Kusztelak Oskar, Łukowski Bartosz, Małecki Jakub, Marzęcka Kornelia, Mączyńska Zuzanna, Mikołajczak Wiktoria, Mroskowiak Michał, Otworowska Zofia, Skiba Filip, Stachowski Mateusz, Stefaniak Karol, Szumna Anita, Wybierała Dawid